Bugün, 14 Temmuz 2020 Salı

8´NCİ MOBİLYA FUARI,9 EKİM´DE AÇILIYOR

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, TÜYAP organizasyonunda gerçekleştirilecek olan 8´inci Mobilya Fuarının 9 Ekim Çarşamba günü açılacağını duyurdu.

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, TÜYAP organizasyonunda gerçekleştirilecek olan 8´inci Mobilya Fuarının 9 Ekim Çarşamba günü açılacağını duyurdu.  
Kayseri 8´inci Mobilya Fuarı ile ilgili bilgiler veren OSB Başkanı Tahir Nursaçan, "Birinci etabı 18 bin metrekare kapalı alandan oluşan ve 7/10 Mart 2019 tarihlerinde 14´üncü Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı ile açılışı yapılan ve otoritelerden tam not alan merkezin 2´nci etabı olan 12 bin metrekarelik kapalı alanının, 2020 yılının ilk çeyreğinde tamamlanması ile fuar ve kongre merkezi kapalı alanı toplam 30 bin metrekareye ulaşmış olacaktır. Tesisin tamamı hizmete girdikten sonra yılda 8 ila 10 fuar organizasyonu hedeflenmektedir" dedi.
Organizasyonun 9 Ekim Çarşamba günü saat 12.00´de açılacağını belirten Nursaçan, etkinliğin 13 Ekim Pazar gününe kadar süreceğini duyurdu.