AK PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ELİTAŞ:CHP İLE HDP ÖZDEŞ BİR PARTİ HALİNE GELDİ
AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, CHP´yi ve cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce´yi eleştirdi.
Tarih: 20.6.2018 21:08:49/ 208okunma / 0yorum

AK Parti  Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, CHP´yi ve cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce´yi eleştirdi. Elitaş, "CHP ile HDP özdeş bir parti haline geldi. Birileri ile oy transferlerini yapmaya çalışıyor. CHP´lilerde şimdi ´Her evden 1 kişi HDP´ye oy versin´ diye bir propaganda yapıyor. ´Erdoğan seçildi, hiç değilse biz parlamentoda bir güç oluşturalım´ diye yapıyorlar. ´Sistemi tıkamaya gayret edelim´ diyorlar" dedi.
Başkentten gelen parlamento muhabirleri ile Kayseri´nin Talas ilçesindeki Feyzioğlu Konağı´nda seçim sohbeti yapan AK Parti Kayseri 2. sıra milletvekili adayı Mustafa Elitaş, daha sonra DHA´nın sorularını yanıtladı. Elitaş, CHP´nin HDP´e destek vererek, barajı geçme konusunda katkı yaptığını, böylece seçim sonrası mecliste AK Parti´nin sıkıntıya girmesini amaçladığını söyledi.  Elitaş, şöyle konuştu:
"Son zamanlarda Cumhuriyet Halk Partililer bir propaganda yaymaya başladılar. CHP ile HDP özdeş bir parti haline geldi. Birileri ile oy transferlerini yapmaya çalışıyor. Seçimlerden önce 15 milletvekilini İYİ Parti´ye kiraya verdikleri gibi CHP´lilerde şimdi ´Her evden 1 kişi HDP´ye oy versin´ diye bir propaganda yapıyor. Onlar güya barajın altındaymış. Eğer HDP yüksek miktar oy alırsa AK Parti´ye gelecek oyları engellemeye çalışacaklarını söylüyorlar. Bu hesabı tutturabilmek mümkün değil. Böyle bir şey yapmaya gayret ediyorlar. Amaç ´1. turda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan seçildi, hiç değilse biz parlamentoda bir güç oluşturalım, muhalefette çoğunlukta bir araya gelelim´ diye yapıyorlar. ´Sistemi tıkamaya gayret edelim´ diyorlar. İyi niyetli olmadıklarının en önemli göstergelerinden birisidir. Eğer Cumhuriyet Halk Partisi listelerinden giren Saadet Partililer, HDP´li ve CHP´li bir iktidar getireceklerse o onların sorunudur. Eğer İYİ Partiden milletvekili olarak girecekler HDP, CHP, PKK ile işbirliği yapacaklarsa herhalde ülkücülerin, milliyetçi muhafazakarların seçimden sonra yüzüne bakamazlar. Çünkü onları tükürükleri ile boğarlar.  Meral hanım ülkücü camianın hissiyatını dile getirip Türkiye´deki terör meselesini durdurmak için gayret gösteriyorsa onlar şimdiden hesabını verirler. Fakat şunu herkes çok iyi bilsin nasıl ki CHP HDP ile bir organizasyon yapıyorsa başbuğ Alpaslan Türkeş´in partisini bölmekle görevlendirilmiş  Akşener´e giden ülkücü kardeşlerimizde sandığa gittiklerinde gerçeği görecekler ve asıllarına geri döneceklerdir. Ya MHP´ye, ya da AK Parti´ye oy vereceklerdir. MHP´ye belki kırgınlıkları vardır ama AK Parti´ye oy vererek bu kırgınlıklarını bu şekilde gösterme imkanı bulacaklardır. Çünkü Meral hanım koltuk hırsıyla her türlü meseleyi göze almıştı ama CHP´nin adayının çıkmasıyla birlikte CHP´den Meral hanımı destekleyenlerin birden bire CHP´ye dönmesiyle o da ne yaptığının farkında olmayan söylemler ifade etmeye çalıştı."
İNCE´YE ELEŞTİRİ
CHP´nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce´yi eleştiren Mustafa Elitaş, şunları söyledi:
"Muharrem beyin yazdığı şiirler var ve bugünlerde ortalarda bir şeyler dolanıyor. Bülent Arınç´ın Muharrem İnce´ye namusla ilgili cevabı var. Diyor ki ´Burada oturan 549 milletvekili var. 500´ünün de fezlekesi var ama 499´unun fezlekesi seçim yasaklarındandır, fakat 1 kişinin de fezlekesi var ki o da kendi partilisine tacizden dolayıdır´ diye. Sosyal medyada her şey var. Bir de Muharrem İnce´nin yalanları var. Bisikletle pistte yaptığı gösteriyi birileri yapmış caminin içine koymuşlar, hatta caminin içine traktör sokmuşlar. ´Muharrem İnce caminin içinde oyun oynuyor´ diye ifade etmişler. Bundan da Muharrem bey çok alınıyor. Yani bunu bir espri olarak değerlendirebilir ama muhakkak ki kendi partisinin içinden olan birileridir. Sonradan o işten vazgeçti. İşte AK Parti, Saadet Partisi tabanına, ´İkinci tura kalırsam bana oy verin& diye bugünlerde İslami hassasiyetleri çok kullanmaya başladı. Abdestsiz dışarı çıkmadığını, Ayetel Kürsi okumadan sahneye çıkmadığını söyleyen Muharrem İnce, Silivri´de kız kardeşini podyuma çıkarttı. ´Bakın ben de sizin gibi biriyim´ diye ifade etmeye çalıştı. Muharrem İnce´nin babası orduevine bir düğüne gitmiş. Babasını almamışlar. Baba da Muharrem´e sitem etmiş. Şimdi Muharrem İnce, bir evliya gibi her şeyi anlatıyor ve tebrik ediyorum. Her gün cuma namazı kılıyor. Biz haftada 1 kez kılıyoruz cuma namazını. O her gün kılıyor. Bu şekilde gidiyor. Allah iyiliklerini versin."
´´MUHARREM´E SECCADE GÖNDERECEM´´
İnce´nin seçim uğruna hidayete erdiğini, başörtülü genç kız ve kadınlarla ilgili geçmişte söylediklerinin, gösterdiği tepkilerin unutulmadığını kaydeden Elitaş, sözlerini şöyle tamamladı:
´´Ben AK Parti kapatma davasında 39 milletvekilliği düşürülecek kişiden biriydim. Anayasa Mahkemesi´nde yargılandım. Niye olduğunu görünce Muharrem İnce´nin annesi ve kız kardeşi gibi benim eşim de başı kapalı. 29 Ekim 2003´te orduevine girdiğimden dolayı Türk Silahlı Kuvvetleri´ni işgal eden eşimden dolayı ben yasaklı milletvekillerinin arasında olmak üzere yargılanmıştım ama hamdolsun bugün Cumhuriyet Halk Partisinden sayın Kılıçdaroğlu da dahil olmak üzere benim eşimin başörtüsünün önemli olduğunu, onlara yapılanların yanlış olduğunu ifade etmeye başladılar. İnşallah takiyye değildir. Çünkü Muharrem İnce 3 kadın milletvekilinin 2013 yılında Hac´dan döndüklerinde başörtüsü ile meclise girdiğinde bir konuşma yapıyor. ´Bunlar artık kontrolden çıktılar. Bütün kadınlara başörtüsü takacaklar. Zorunlu hale getirecekler´ diye meseleyi anlatıyor. İlk günler şirin gözüken Muharrem İnce o şirinliğini kaybetti. Yükseliş trendinden düşüş trendine dönünce Muharrem İnce her gün cuma namazı kılmaya başladı. Eğer, Muharrem İnce her gün cuma namazı kılmaya samimiyetle niyetliyse ben Yahyalı´nın çok güzel halıları, seccadeleri var. Kullandıkça değeri artan ve parlayan halıları var. Sayın Muharrem İnce´ye namaz kılacaksa, Yahyalı seccadesi göndereceğim.´´
Kaynak:

AK PARTİ´Lİ SARIEROĞLU:TÜRKİYE´DE İLK KEZ E-TEMAYÜL SİSTEMİNİ UYGULADIK
AK PARTİ´Lİ SARIEROĞLU:TÜRKİYE´DE İLK KEZ E-TEMAYÜL SİSTEMİNİ UYGULADIK
AK Parti´de 81 ilde eş zamanlı olarak 31 Mart´ta yapılacak mahalli idareler seçimlerle ilgili aday adaylarI için temayül yoklaması yapıldı.
AK PARTİ´DE TEMAYÜL YOKLAMASI YAPILDI
AK PARTİ´DE TEMAYÜL YOKLAMASI YAPILDI
AK Parti Kayseri İl Başkanlığı´nda yaklaşan 31 Mart mahalli idareler seçimleri öncesi temayül yoklaması yapıldı.
AK PARTİ´DE ADAY ADAYLIK SÜRECİ BAŞLADI
AK PARTİ´DE ADAY ADAYLIK SÜRECİ BAŞLADI
AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, 31 Mart 2019´da yapılacak olan yerel seçimler için partilerinde adaylık başvurularının başladığını söyledi
´İDEOLOJİK HİZMETLER YAPTILAR´
´İDEOLOJİK HİZMETLER YAPTILAR´
AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Kocasinan ilçesinde belediye tarafından yaptırılan sosyal tesisin açılışı ve ünlü Cırgalan biberinin tanıtım etkinliğine katıldı.
SAADET PARTİSİNDE YEREL SEÇİM ÇALIŞMALARI BAŞLADI
SAADET PARTİSİNDE YEREL SEÇİM ÇALIŞMALARI BAŞLADI
Partisi Kayseri İl Teşkilatı merkez ve taşra ilçelerde seçim hazırlıklarına başladı. İ
MHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ÖZDEMİR:FETÖ YARGI KARARLARINDAN BAZILARINI YADIRGIYORUZ
MHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ÖZDEMİR:FETÖ YARGI KARARLARINDAN BAZILARINI YADIRGIYORUZ
MHP Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Kayseri´de görülen FETÖ davaları ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, ´İç sızlatıcı kararların´ çıktığını savunarak, “Kayseri´de verilmiş kimi yargı kararlarına saygı duyuyoruz ancak bazı yargı kararlarını da gerçekten yadırgadığımızı da ifade etmek isterim” dedi.
İL BAŞKANI ÇOPUROĞLU,İLÇE BAŞKANLARI VE BELEDİYE BAŞKANLARI İLE GÖRÜŞTÜ
İL BAŞKANI ÇOPUROĞLU,İLÇE BAŞKANLARI VE BELEDİYE BAŞKANLARI İLE GÖRÜŞTÜ
Yaklaşan 30 Mart yerel seçimleri öncesi Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, ilçe başkanları ve Ak Partili belediye başkanları ile görüştü.
MHP KOCASİNAN İLÇE TEŞKİLATI ESNAFA TÜRK BAYRAĞI DAĞITTI
MHP KOCASİNAN İLÇE TEŞKİLATI ESNAFA TÜRK BAYRAĞI DAĞITTI
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocasinan İlçe Başkanı Hacı Ali Doğan ve MHP Kocasinan Belediye Meclis Üyesi ve aynı zamanda Belediye Başkan Aday Adayı Kazım Yücel, nüfusun yoğun olduğu mahallelerde esnafı ziyaret ederek, Cumhuriyetin ilanının 95. yıldönümü nedeniyle esnafa Türk Bayrağı hediye etti.
İYİ PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ATEŞ:İŞÇİ ÜCRETLERİNE ‘ENFLASYON FARKI´ UYGULAMAYA YÖNELİK BİR ÇALIŞMANIZ VAR MI?
İYİ PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ATEŞ:İŞÇİ ÜCRETLERİNE ‘ENFLASYON FARKI´ UYGULAMAYA YÖNELİK BİR ÇALIŞMANIZ VAR MI?
İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, okul harcamalarının ve ısınma giderlerinin arttığını, son dönemde kamuya geçiş yapan işçilerin geçim sıkıntısı çektiğini belirterek, hükümete, "İşçi ücretlerine memur maaşlarında uygulandığı gibi enflasyon farkı adı altında bir oran uygulamaya yönelik çalışmanız var mıdır?" diye sordu.
AK PARTİ´DE ADAY ADAYLIĞA BAŞVURU SÜRECİ 5 KASIM´DA BAŞLIYOR
AK PARTİ´DE ADAY ADAYLIĞA BAŞVURU SÜRECİ 5 KASIM´DA BAŞLIYOR
AK Parti Kayseri İl Danışma meclis toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda Belediye Başkanlık aday adaylığı süreci ile ilgili konular görüşüldü.
ÖZHASEKİ: BELEDİYE BAŞKANLARI ORKESTRA ŞEFİ GİBİ OLMALI
ÖZHASEKİ: BELEDİYE BAŞKANLARI ORKESTRA ŞEFİ GİBİ OLMALI
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, partisinin yeni dönemdeki belediye başkanlarının şehirleri ortak akıl ile yürüteceğini ifade ederek, "Belediye başkanları orkestra şefi gibi olacak" dedi.
İYİ PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ATAŞ:ASTSUBAY VE UZMAN ÇAVUŞLARA VERİLEN SÖZLER TUTULMADI
İYİ PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ATAŞ:ASTSUBAY VE UZMAN ÇAVUŞLARA VERİLEN SÖZLER TUTULMADI
İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, hükümet tarafından seçim öncesi astsubaylara ve uzman çavuşlara yönelik verilen sözlerin tutulmasını istedi.
MHP KAYSERİ İL BAŞKANI TOK,”ŞİMDİLİK 62 KİŞİ ADAY ADAYLIĞI  İÇİN BAŞVURU YAPTI “
MHP KAYSERİ İL BAŞKANI TOK,”ŞİMDİLİK 62 KİŞİ ADAY ADAYLIĞI İÇİN BAŞVURU YAPTI “
Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, Ulusal ve Yerel Medya kuruluşlarının temsilcileri ile biraraya geldi. İl Başkanı Serkan Tok, şu ana kadar belediye başkan aday adaylığı için 62 kişinin aday adaylığı için başvuru yaptığını söyledi.
AK PARTİ´DEN MHP´YE ZİYARET
AK PARTİ´DEN MHP´YE ZİYARET
AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığına ziyarette bulundu.
İYİ PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ATAŞ:MCKİNSEY´E TAZMİNAT ÖDENECEK Mİ?
İYİ PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ATAŞ:MCKİNSEY´E TAZMİNAT ÖDENECEK Mİ?
İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak´a ABD´li uluslararası yönetim danışmanlık firması McKinsey´e ön ödeme yapılıp yapılmadığını ve fesih işleminden dolayı tazminat işleminin uygulanıp uygulanmayacağını sordu.
MHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ÖZDEMİR,ERCİYES´İ MECLİS GÜNDEMİNE TAŞIDI
MHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ÖZDEMİR,ERCİYES´İ MECLİS GÜNDEMİNE TAŞIDI
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy tarafından yanıtlanması istemiyle Meclis Başkanlığı´na verdiği yazılı soru önergesinde, Erciyes Dağı´nın sadece dağcılık ve kış sporları için değil, Kongre Turizm´ine katkı sunması kapsamında da değerlendirilmesine yönelik çalışmaların da olmasının gerekliği olduğunu ifade ederek soru önergesi verdi.
İYİ PARTİ´Lİ SUKAS´TAN İTTİFAK AÇIKLAMASI :HUKUKSAL ALTYAPISI YOK
İYİ PARTİ´Lİ SUKAS´TAN İTTİFAK AÇIKLAMASI :HUKUKSAL ALTYAPISI YOK
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, "Yerel seçimlerde ittifak yapılmasının henüz hukuksal altyapısı yo
AK PARTİ DANIŞMA MECLİSİNDE YEREL SEÇİM ÇALIŞMALARI ELE ALINDI
AK PARTİ DANIŞMA MECLİSİNDE YEREL SEÇİM ÇALIŞMALARI ELE ALINDI
AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve yönetim kurulu üyeleri Kocasinan ilçe teşkilatı danışma meclis toplantısına katıldı.
ÖZHASEKİ:AYIP OLAN EL ALTINDAN İTTİFAK  GÖRÜŞMEKTİR
ÖZHASEKİ:AYIP OLAN EL ALTINDAN İTTİFAK GÖRÜŞMEKTİR
AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Önemli olan partilerin meşru zeminde bir araya gelmesidir. Gizli saklı bir şey yok.
İŞ İNSANI ÖNDER,MHP´DEN TALAS´A ADAY ADAYI OLDU
İŞ İNSANI ÖNDER,MHP´DEN TALAS´A ADAY ADAYI OLDU
İş İnsanı Behsat Önder düzenlediği basın toplantısı ile 31 Mart 2019´da yapılacak mahalli idareler seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi´nden Talas ilçe Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı.
AK PARTİ´Lİ ÖZHASEKİ:CUMHUR İTTİFAKININ BÜYÜKŞEHİRLERDE DEVAM ETMESİ LAZIM
AK PARTİ´Lİ ÖZHASEKİ:CUMHUR İTTİFAKININ BÜYÜKŞEHİRLERDE DEVAM ETMESİ LAZIM
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, 2019 yılının Mart ayında yapılacak yerel seçime ilişkin "MHP lideri Devlet beyin, Türkiye´nin beka meselesinde duruş sergilemesi, takdire şayan. Kurduğumuz ´cumhur ittifakı´nın büyükşehirlerde devam etmesi lazım" dedi.
SİYASET
EĞİTİM-KÜLTÜR
SPOR
GÜNDEM
SİYASET
MAGAZİN-YAŞAM
SPOR
DOLAR
5.3497
EURO
6.0935
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kayserİ için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:05 07:47 12:51 15:18 17:36 19:06
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Son Sayı
Önceki Sayılar
Sen insana ulaşmadan Allah’ı nasıl arıyorsun?.

Hz. Muhammed
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ