Bugün, 6 Temmuz 2020 Pazartesi

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR ,EBİÇ VE MAHZEMİN MALLELERİNİ ZİYARET ETTİ

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Ebiç ve Mahzemin mahallelerini ziyaret ederek, mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Ebiç ve Mahzemin mahallelerini ziyaret ederek, mahalle sakinleriyle bir araya geldi.
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Ebiç ve Mahzemin mahallerini ziyaret etti. Mahalle sakinleriyle görüşen Başkan Çolakbayrakdar, "Kocasinan Belediyesi olarak her mahallemizde olduğu gibi Ebiç ve Mahzemin Mahallesi´ne daha güzel hizmetler sunabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımızın en büyük gelir kaynağı olan tarım ve hayvancılık alanında yapılabilecek çalışmaları ele aldık ve bu ihtiyaçlara uygun hizmetler üreteceğimiz projeler geliştirmek için çalışmalar yapacağız. Ayrıca burada yaşayan vatandaşlarımız için hizmete sunduğumuz sosyal tesisler, bölgenin sosyal yaşamına önemli ölçüde katkı sağladı. Daha güzel bir Kocasinan için hizmetlerimiz artarak devam edecek" dedi.