Bugün, 13 Temmuz 2020 Pazartesi

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ: GENÇLİĞİ OLMAYAN DAVA LARIN GELECEĞİ OLMAZ

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti İl Gençlik Kolları’nın Danışma Meclisi Toplantısı’nda gençliği her açıdan daha donanımlı hale getirmek için çalıştıklarını söyledi.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti İl Gençlik Kolları’nın Danışma Meclisi Toplantısı’nda gençliği her açıdan daha donanımlı hale getirmek için çalıştıklarını söyledi. Büyükkılıç, gençliği olmayan davaların ve toplumların geleceğinin de olamayacağını belirtti.
Toplantıda Büyükşehir Belediyesi’nin gençlikle ilgili hizmetlerini anlatan Başkan Memduh Büyükkılıç, "Genç KAYMEK birimimizin kent merkezinde 11 tesiste ve tüm ilçelerde hizmetleri var. Genç KAYMEK Gençlik Merkezleri akademik derslerle gençlerimizin daha donanımlı olmasına gayret gösteriyor. Ayrıca bu birimimiz bünyesinde akıl oyunları, tarih, doğa ve çevre, kültür-edebiyat, sanat, bilim fen ve teknoloji kulüpleri bulunuyor." dedi.
Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Huzur Çınarı biriminin gençler için daha huzurlu ailelerin oluşması yönünde gayret gösterdiğini, ayrıca gençlerin daha fazla okuması için kütüphane yatırımlarının sürdüğünü ifade eden Başkan Büyükkılıç, bu yıl düzenlenen Kitap Fuarı’na da yaklaşık 800 bin kişinin katıldığını açıkladı.  Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, konuşmasında Kayseri’yi her yönüyle turizm kenti haline getirmek için yaptıkları çalışmaları da anlattı.