Bugün, 24 Ocak 2021 Pazar

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’TAN ÖZVATAN’A ZİYARET

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkkılıç, ilçe ziyaretleri kapsamında Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir’i ziyaret etti.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkkılıç, ilçe ziyaretleri kapsamında Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir’i ziyaret etti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ilçe ziyaretlerine Özvatan ile devam etti. Bu kapsamda Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir’i makamında ziyaret eden Büyükkılıç, görüş alışverişinde bulundu. Yapılan çalışmalara değinen Başkan Büyükkılıç, “Burada uyum kültürü içerisinde hem Milliyetçi Hareket Parti’mizin, hem de AK Parti’mizin çok değerli yönetim kurulu üyeleriyle dayanışma içerisinde çalışmalar sürdürülüyor. Başkanımız da tuttuğunu koparıyor. Yani bölgede de çok güzel bir etki alanı var. Biz de dayanışma içerisinde bu çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tabi pandemi sürecinden kaynaklı olarak belki tam istediğimiz şekilde çalışmalarımızda yüzde yüz oranında ulaşamamış ya da sağlayamamış olabiliriz ama bundan sonraki süreçte de zaman zaman bu tür yaklaşımları belki fırsata çevirip, çalışmalarımızı istişare edeceğiz” diye konuştu.
Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir ise, “Bu tür ziyaretleriniz hem belediye olarak, hem ilçe halkı olarak bizleri ziyadesiyle memnun ve mutlu etmektedir. Cenab-ı Allah cümlemize sağlık sıhhat, ortalığa düzenlik versin. İçinde bulunduğumuz günlerin bir an önce, sıyrılması, aklanması, hastalıktan, virüsten kurtulması noktasında da dilek ve temennilerimizi ifade etmek istiyorum. Hoş geldiniz safalar getirdiniz sayın başkanım” dedi.