Bugün, 21 Ekim 2021 Perşembe

BAŞKAN TOK’TAN 1 MAYIS MESAJI

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, emeğiyle ve alın teriyle geçimini sağlayan, helal kazancını sosyal ve ekonomik zorluklarla mücadele ederek kazanan işçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, emeğiyle ve alın teriyle geçimini sağlayan, helal kazancını sosyal ve ekonomik zorluklarla mücadele ederek kazanan işçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı.

İşçilerin insanca yaşayabilmelerini temin ve teşvik etmek, yaşam standartlarını yükseltmek, hakça bir paylaşım içinde yaşamak ve yaşatmanın hükümetin başlıca görevleri arasında olduğunu kaydeden Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok; "Emek kutsaldır, hak kutsaldır. Karşılıksız ve duyarsız kalınamaz. Birikmiş sorunlar, kararlı, kapsamlı ve kalıcı çözümler beklemektedir. Bu anlamlı gün vesilesiyle, bilhassa bu konuların daha iyi anlaşılması ve masaya yatırılması gerekmektedir ve bugün, emeğin bayramıdır. Asla teröristlerin, bölücülüğün, karanlık ve kirli odakların, kavgadan ve çatışmadan nemalananların günü değildir. Bu duygularla, tüm emekçilerimizin layık oldukları sosyal ve ekonomik mertebelere kavuşmalarını diliyor, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü tebrik ediyor, hepsine Cenab-ı Allah'tan aileleriyle birlikte mutlu ve sağlıklı bir ömür temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.