Bugün, 21 Ekim 2021 Perşembe

BÜYÜKKILIÇ'TAN CHP VE İYİ PARTİ'YE ZİYARET

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ilçe belediye başkanları ile birlikte CHP İl Başkanı Ümit Özer ve İYİ Parti İl Başkanı Süleyman Bozkurt'u ziyaret etti.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ilçe belediye başkanları ile birlikte CHP İl Başkanı Ümit Özer ve İYİ Parti İl Başkanı Süleyman Bozkurt'u ziyaret etti.  
Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan ve Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun ilk olarak güven tazeleyerek CHP İl Başkanı seçilen Ümit Özer'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Kongrede yeniden seçilen CHP İl Başkanı Ümit Özer ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç, “Göreviniz Kayseri’miz ve ülkemize güzel hizmetler yapmaya vesile olsun. Bir kadın il başkanı olarak siyasete seviye getirdiğinizin farkındayız. Sizi ve yönetiminizi kutluyoruz” dedi.
CHP İl Başkanı Ümit Özer de Başkan Büyükkılıç’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Her zamanki gibi nezaketiniz için çok teşekkür ediyoruz. Önemli olan Kayseri. Kayseri için doğru ve güzel olan ne varsa orada oluruz” şeklinde konuştu.
Başkan  Memduh Büyükkılıç ve beraberindeki ilçe başkanları CHP ziyaretinin ardından İYİ Parti İl Başkanı Süleyman Bozkurt'u ziyaret etti. İYİ Parti İl Başkanı Süleyman Bozkurt, Başkan Büyükkılıç’ın nezaketli davranışıyla gönüllerinde yer ettiğini ifade ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da siyasi farklılıkları zenginlik olarak nitelendirdi ve “Aynı sevdanın aynı kaygının insanlarıyız ve hepimiz bu şehri düşünüyoruz” dedi.