Bugün, 15 Temmuz 2020 Çarşamba

BÜYÜKŞEHİRDEN ?SPOR A.Ş ,BİZİM MAHALLEDE´ ETKİNLİĞİ

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş.´nin "Spor A.Ş. Bizim Mahallede" etkinliği Talas-Bahçelievler Mahallesinde gerçekleştirildi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş.´nin "Spor A.Ş. Bizim Mahallede" etkinliği Talas-Bahçelievler Mahallesinde gerçekleştirildi.
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş., sporu oyunlarla birleştirerek eğlenceli ve çekici hale getiriyor. Bu kapsamda gerçekleştirilen etkinliklerden birisi olan ?Spor A.Ş. Bizim Mahallede? etkinliği Talas-Bahçelievler Mahallesi´nde yapıldı. Muhsin Yazıcıoğlu Parkı´nda yapılan etkinliğe Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da katıldı. Başkan Memduh Büyükkılıç, farklı aktiviteler ve oyun alanlarının yer aldığı etkinlikte çocuklar ve aileleriyle görüştü. Etkinlik alanında voleybol oynayan ve gençlerle selamlaşan Başkan Büyükkılıç, parkta çay içen bir aileye de misafir oldu ve ikram edilen çayı içti. Etkinlikte konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı  Büyükkılıç, "Bu serin ortamda, keyifli, herkesin eğlendiği, dinlendiği ve dayanışmanın sergilendiği güzel bir tablo görüyorum. Spor A.Ş. ekibimize bu tablo için teşekkür ediyorum. Şehrimizin farklı bölgelerinde bu tür etkinlikler yaparak sosyal hayata renk katıyorlar" dedi.