Bugün, 21 Eylül 2021 Salı

DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ’NDE ALİ DAĞI’NA YÜRÜYÜŞ ETKİNLİĞİ

AK Parti Kayseri İl Başkanlığı tarafından, 5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle Ali Dağı’na yürüyüş etkinliği düzenlendi.

AK Parti Kayseri İl Başkanlığı tarafından, 5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle Ali Dağı’na yürüyüş etkinliği düzenlendi.
AK Parti İl Başkanlığı tarafından 5 Haziran Dünya Çevre Günü kapsamında Ali Dağı’na düzenlenen yürüyüşe, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, AK Parti Kayseri Milletvekilleri İsmail Tamer ve İsmail Emrah Karayel, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, ilçe belediye başkanları ve parti üyeleri katıldı. Düzenlenen yürüyüşte Ali Dağı’na fidan dikildi. 5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle bir arada olduklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Daha yeşil ve temiz bir Kayseri için vatandaşlarımıza çevre duyarlılığının aşılanması gerekiyor. Bugün daha temiz bir çevre, yaşanabilir bir Türkiye için farkındalık oluşturmak adına yürüyüşümüzü gerçekleştirdik. Ali Dağı’na fidan dikimi yapıldı. Gelecek kuşaklara daha yeşil ve daha temiz bir Kayseri bırakmak için tüm vatandaşlarımızı duyarlı olmasını gönülden rica ediyorum. Tüm vatandaşlarımızın 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nü kutluyor, selamlarımı sunuyorum” dedi.