Bugün, 13 Temmuz 2020 Pazartesi

HACILAR´DA PARKE ÇALIŞMASI

Hacılar Belediyesi tarafından cadde ve sokakların güzel bir görünüme kavuşması için yürütülen parke çalışmaları sürüyor.

Hacılar Belediyesi tarafından cadde ve sokakların güzel bir görünüme kavuşması için yürütülen parke çalışmaları sürüyor.
Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, belediye olarak daha kaliteli bir ulaşım hizmeti sunabilmek için ilçe genelinde özellikle ara cadde ve sokaklarda kilit parke çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. Başkan Özdoğan, "Yaz aylarının gelmesi ile birlikte Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizin vatandaşlarımızın ulaşımlarını kolaylaştırmak için yaptığı, kilit parke çalışmaları ilçe genelinde tüm hızı ile devam ediyor. Ekiplerimiz tarafından yapılan çalışmalar doğrultusunda Yediağaç Caddesi, Derin Çıkmazı, Eşmecik Caddesi, Putur Arası Sokak, Tıngıroğlu Sokak, Bilge Çıkmazı, Çiftlik Sokak´ta parke taşı döşeme çalışmaları yapıldı. Vatandaşlarımızın refahı için yaptığımız çalışmalara planlarımız doğrultusunda devam ediyoruz. Yapılan çalışmaların hayırlı olmasını diliyorum" dedi.