Bugün, 24 Ocak 2021 Pazar

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ OKULLARDAKİ DEZENFEKSİYON ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Liselere Geçiş Sınavı (LGS) ile ilgili okullarda dezenfeksiyon çalışmalarının tamamlandığını belirtti.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Liselere Geçiş Sınavı (LGS) ile ilgili okullarda dezenfeksiyon çalışmalarının tamamlandığını belirtti. Büyükkılıç, "Çocuklarınızı huzurlu bir şekilde okullara gönderin" dedi.
Başkan Büyükkılıç, hafta sonu yapılacak LGS sınavı nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, sınava girecek öğrencilere başarılar diledi. Başkan Büyükkılıç mesajında,  "Geleceğin aynası olarak gördüğümüz gençlerimizin bir nevi yaşamlarına yön verecek olan LGS, gençlerimizin dönüm noktalarından bir tanesi. Evlatlarımızın emek vererek hazırlandıkları bu sınavı başarılı ile geçireceklerine yürekten inanıyorum. Sınava girecek adaylara en başta zihin açıklığı diliyorum. Öğrencilerimiz, aileleri ve memleketimiz için sınavın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" dedi.
LGS ile ilgili hijyen ortamının sağlanması ve öğrencilerin sınava sorunsuz girebilmesi için tüm tedbirlerin alındığını kaydeden Başkan Büyükkılıç, "Yavrularımızın daha güvenli ve hijyenik bir ortamda sınava girebilmeleri için okullarımıza dezenfeksiyon işlemlerimizi yaptık. Gönlünüz rahat olsun. Çocuklarınızı huzurlu bir şekilde okullara gönderin. Sizler de maske, mesafe ve temizlik kurallarına lütfen uyun" ifadesini kullandı.