Bugün, 6 Temmuz 2020 Pazartesi

KAYSERİ´DE RAMAZAN SOKAĞINI 1 MİLYON 200 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ

Türkiye?nin en büyük Ramazan Sokağı etkinliklerinden birisine ev sahipliği yapan Kayseri´de Dünya Ticaret Merkezinde açılan Ramazan sokağını 30 gün boyunca 1 milyon 200 bine yakın kişi ziyaret etti.

Türkiye?nin en büyük Ramazan Sokağı etkinliklerinden birisine ev sahipliği yapan Kayseri´de Dünya Ticaret Merkezinde açılan Ramazan sokağını 30 gün boyunca 1 milyon 200 bine yakın kişi ziyaret etti.
Kayseri Büyükşehir Belediyesi her yıl kurşunlu otoparkın açtığı Ramazan etkinlikleri çadırı bu yıl yağışlı hava nedeniyle Dünya Ticaret Merkezine almıştı. 10 bin metrekare alan içinde açılan ve Türkiye´nin en büyük Ramazan Sokağı etkinliklerini yapıldığı alan olma özelliğine sahip fuar 30 gün boyunca farklı sanatçı ve etkinliklere sahne oldu. 1 milyon 200 bin kişinin ziyaret ettiği fuarı Kayseri halkı ile buluşturan Sun Fuar Yönetim Kurulu Başkanı Nuh Mehmet Saçmacı " 4 Mayıs´ta Kayseri halkının hizmetine sunduğumuz ve her gün bir sanatçıyı, şairi ağırladığımız Ramazan sokağımızda 1 milyon 200 kişiyi ağırlamanın mutluluğunu yaşadık. Ramazan sokağımıza katkı sunan ve bizleri yalnız bırakmayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç´a çok teşekkür ederiz. Yıl içinde Kayseri halkını farklı fuar organizasyonlarıyla buluşturmaya devam edeceğiz" dedi.