KAYSERİ’DE OKUL YAPIMI İÇİN PROTOKOL İMZALANDI

Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde hayırsever Muzaffer Altuntaş tarafından yaptırılacak olan anaokulu yapımına ilişkin protokol imzalandı.

Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde hayırsever Muzaffer Altuntaş tarafından yaptırılacak olan anaokulu yapımına ilişkin protokol imzalandı.
Valilik toplantı salonunda düzenlenen protokol imza törenine, Vali Şehmus Günaydın’ın yanı sıra Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ile hayırseverler Muzaffer Altuntaş ve ailesi katıldı. Vali Günaydın törende yaptığı konuşmada, son zamanlarda yoğun bir şekilde gerçekleştirilen protokol törenlerinin bir yenisini daha Valilikte hayat geçirdiklerini ifade ederek, Kayserili hayırseverlere teşekkür etti. Kayseri’nin hayırseverleri ile nam saldığını hatırlatan Vali Günaydın, "Sadece Kayseri’mizde değil ülkemizin birçok yerinde, Kayserili hayırseverlerimizin yapmış olduğu okullar, sağlık tesisleri olduğunu biliyoruz. Tabi ki Kayseri’mizde de hayırseverlerimizin yapmış olduğu bu hayırlar bizim için son derece önemli. Eğitim kalitemizin daha ileri noktalara taşınması, sağlık ve diğer alanlarda daha iyi hizmetler sunabilmemiz için iyi binalara ve iyi ekipmana ihtiyacımız var. Ne zaman ihtiyacımız olursa hayırseverlerimiz hem bina yapımında hem de ekipman konusunda olsun son derece büyük destek veriyorlar. Ben kendilerine teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.
Hayırsever Muzaffer Altuntaş ise, bu okulu rahmetli annesi adına yaptırdığını ifade ederek, yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti. Konuşmaların ardından, Melikgazi ilçesi Esentepe Mahallesine yapılacak olan Mihriban ve Fatma Altuntaş Anaokulunun yapımına ilişkin protokol, Vali Günaydın, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ve hayırsever Muzaffer Altuntaş tarafından imzalandı.