Bugün, 7 Temmuz 2020 Salı

KOCASİNAN´IN BAŞARILI BOKSÇUSİ TÜRKİYE İKİNCİSİ OLDU

Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü sprocusu Mehmet Bozot, Konya´da düzenlenen Büyük Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası 1´inci Grup´ta Türkiye ikincisi oldu

Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü sprocusu Mehmet Bozot, Konya´da düzenlenen Büyük Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası 1´inci Grup´ta Türkiye ikincisi oldu. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, sporuyu başarısından dolayı tebrik etti.
Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü oyuncusu Mehmet Bozot, Konya´da düzenlenen Büyük Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası´nda Kayseri´ye ikinci olarak gümüş madalya getirdi. Elde ettiği başarıyla Mehmet Bozot, 22-27 Aralık tarihleri arasında Erzurum´da düzenlenecek olan Büyük Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasında mücadele etmeye hak kazandı. Spor Kulübünün sporcularının başarısını değerlendiren Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, ?Şampiyonluklarla dolu bir yıl geçirdik. Sporcumuz Mehmet Bozot ve Boks Antrenörümüz Fatih Töme hocamızı kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum. İnşallah Kocasinan´ımızın adını daha nice şampiyonluklarla dünyaya duyuracağız. Kocasinan Belediyesi olarak, her yaşta ve her branşta sporu yaygınlaştırmak için her türlü imkanımızı seferber ettik, etmeye de devam ediyoruz. Bizlere bu gururu yaşattıkları için Kayseri adına bir kez daha teşekkür ediyorum? dedi.