Bugün, 7 Temmuz 2020 Salı

MOBİLYA´NIN BAŞKENTİ OLOUĞUMUZU KENT GİRİŞİNE ASACAĞIZ

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi´nde açılan Kayseri Mobilya Fuarı´nın açılışına katıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi´nde açılan Kayseri Mobilya Fuarı´nın açılışına katıldı. Açılışta yaptığı konuşmada Kayseri´nin mobilyanın başkenti olduğunu ifade eden Başkan Büyükkılıç, bu ifadeyi Kayseri´nin girişine yazdıracağını belirtti.

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi´nde açılan Kayseri Mobilya Fuarı´nın açılışında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı. Memduh Büyükkılıç, Kayseri´nin her zaman güzelliklerle anılan bir il olması için gayret gösterdiklerini söyledi. Organize Sanayi Bölgesi´ndeki fuar alanı ve fuar alanına Büyükşehir Belediyesi´nin verdiği desteği ifade ettiği için Kayseri OSB Başkanı Tahir Nursaçan ve yönetimine teşekkür eden Başkan Büyükkılıç, ?Kayseri´de güzellikleri paylaşacağız. İkinci etap için de aynı desteklerimizi sürdüreceğimizi belirtmek isterim? dedi.

?BU ŞEHRE ÇİVİ ÇAKANA MİNNET DUYUYORUZ?

Konuşmasında Kayseri için mobilya sektörünün önemini de vurgulayan Başkan Memduh Büyükkılıç, ?Kayseri mobilyanın başkenti. Kayseri´nin girişine mobilyanın başkenti yazdıracağımı belirtmek istiyorum. Ayrıca Kayseri genlerimize işlemiş olan ticaretin ve endüstrinin de merkezi. Bu şehre bir çivi çakan, emeği geçen katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum? diye konuştu.