ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ ÇAMAŞIR YIKAMA VE KURUTMA MERKEZİ

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ın '150'nci Yılda 150 Proje' adı altında açıkladığı Çamaşır Yıkama ve Kurutma Merkezi hizmet vermeye başlayacak.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ın '150'nci Yılda 150 Proje' adı altında açıkladığı Çamaşır Yıkama ve Kurutma Merkezi hizmet vermeye başlayacak.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, kısa süre içinde hizmet vermeye başlayacak olan ve Erciyes Üniversitesi karşısındaki KAYMEK Akademi ile Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı’nın bulunduğu hizmet binası içinde yer alan Çamaşır Yıkama ve Kurutma Merkezi’ni inceledi.
Çamaşır Yıkama Merkezi'nin '150'nci Yılda 150 Proje' adı altında açıkladığı projelerden birisi olduğunu dile getiren Başkan Memduh Büyükkılıç, bu merkezin ücretsiz olarak hizmet vereceğini belirtti. Çamaşır Yıkama ve Kurutma Merkezi’nin öğrencilere büyük kolaylık sağlayacağını vurgulayan Başkan Büyükkılıç, “İmkansızlıklar nedeniyle çamaşırların sağlıklı yıkanamaması yada vakit kaybının önlenmesi için bir sosyal projemiz daha hayata geçiyor. Öğrencilerimiz Çamaşır Yıkama ve Kurutma Merkezi’ne gelerek çamaşırlarını yıkatıp kurutabilecekler. Tüm öğrencilerimiz bu imkandan ücretsiz olarak faydalanabilecek" dedi.