Bugün, 3 Ağustos 2021 Salı

TERMİNAL KATLI KAVŞAĞI 15 TEMMUZ´DA AÇILIYOR

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ulaşım yatırımlarından terminal katlı kavşağı 15 Temmuz´da ulaşıma açacaklarını kaydetti.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ulaşım yatırımlarından terminal katlı kavşağı 15 Temmuz´da ulaşıma açacaklarını kaydetti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Osman Kavuncu Bulvarı üzerindeki terminal katlı kavşağının büyük ölçüde tamamlandığını belirtti. Çalışmaların hızla devam ettiğini ifade eden Başkan Büyükkılıç, bu önemli kavşağı 15 Temmuz Pazartesi günü trafiğe açacaklarını söyledi.  

Osman Kavuncu Bulvarı´nın şehrimizin önemli bulvarlarından birisi olduğunu ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, "Terminal Katlı Kavşağı Belsin-Terminal-Şehir Hastanesi Raylı Sistem Hattı´nın geçeceği güzergah olması nedeniyle de gerekli bir projeydi. Giriş-çıkış rampaları dahil toplam 550 metre uzunluğunda ve 20 metre genişliğinde bir alt geçit inşa edildi. Çalışmalarımız son aşamaya geldi. Katlı kavşağı milletimiz için çok önemli bir tarih olan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü´nde trafiğe açacağız? dedi.