Bugün, 17 Ekim 2021 Pazar

YÖK’TEN ERÜ’YE TURUNCU BAYRAK BELGESİ

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından, '2020 Engelsiz Üniversite Ödülleri' kapsamında mekanda erişim alanında Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Eczacılık, Turizm ve Veteriner Fakültelerine turuncu bayrak belgesi verildi.

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından, '2020 Engelsiz Üniversite Ödülleri' kapsamında mekanda erişim alanında Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Eczacılık, Turizm ve Veteriner Fakültelerine turuncu bayrak belgesi verildi.
ERÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış tarafından, Eczacılık Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi İffet İpek Boşgelmez, Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ömer Şanlıoğlu ve Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdullah İnci’ye turuncu bayrak belgeleri takdim edildi. Rektör Çalış, turuncu bayrak almaya hak kazanan fakülte dekanları ve fakülte personelini çalışmalarından dolayı tebrik ederek, "Erciyes Üniversitesi her alanda olduğu gibi engelsiz kampüs alanında çıtası yükseltmeye devam ediyor. Tüm fakültelerimizin engelsiz ulaşılabilir birer fakülte olabilmeleri içinde yönetim olarak her türlü desteği vermeye devam edeceğiz" dedi.